MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 9333284
nr 933 3284
Stolar
4 st. rokokostil
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
1.200 kr
söndag 21 december 2014
kl 20:23:55
100 kr
150 kr
300 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
900 kr
1.100 kr